#31 2012-05-05 21:31:14

Arivald

Szczeniak

Zarejestrowany: 2012-03-25
Posty: 18
Punktów :   
id: 208

Re: Arivald [208]

Osha napisał:

W profilu nadal nie ma, po którym z rodziców postać jest wilkołakiem ani co się z tym rodzicem stało - jakby podedukować, to wychodzi, że wilkołak żył sobie wygodnie w posiadłości i nawet własnego dziecka nie uświadomił, kim są. Gdzieś w tym temacie widziałam wyjaśnienie tej kwestii, ale niech ono znajdzie się też w którejś zakładce.

Dopisałem takie coś do metryki:

Ojciec wywodził się z głównej linii rodu, przekazując mu ludzkie geny, natomiast po matce odziedziczył krew wilkołaka. W niewyjaśnionych okolicznościach umarła ona dwa tygodnie po porodzie. Połączenie rodziców Arivaldo przyczyniło się do jego pochodzenia jako unzira.

Offline

 

#32 2012-05-07 22:40:38

Azder

opiekun forum

Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 195
Punktów :   
id: 277

Re: Arivald [208]

ile razy Ci powtarzaliśmy?

Rozmiary: Zwierzę o barczystej budowie ciała. Ciut większy od typowego przedstawiciela wilka fallathańskiego. Mierzy on na oko około metr dziesięć, weteran wielu mroźnych zim i długich podróży.

Nie masz barczystej budowy ciała. Jesteś troche większym wilkiem!!!


Profil-->Dodatkowe pola --> id

Offline

 

#33 2012-05-07 23:32:38

Shira

Wilk

Zarejestrowany: 2012-03-25
Posty: 59
Punktów :   

Re: Arivald [208]

Istoto tępa. Ja mówić Ty. Ty rozumieć co ja mówić? Mam nadzieję że Ty zrozumieć. No. To Ty słuchać!
NIE MOŻESZ BYĆ ***** BARCZYSTY. NIE. TO NIE PRZEJDZIE CHOĆBYŚ TO PISAŁ NIE WIEM ILE RAZY. NIE BĘDZIESZ PEKIŃCZYKIEM NA STERYDACH BO NIE. A JAK CHCESZ BYĆ TO SOBIE ZAŁÓŻ RASĘ I JĄ NAZWIJ 'PEKIŃCZYKI NA STERYDACH'. Nawet jeślibyś miał przerost mięśni, którego mieć nie będziesz, bo nie możesz, bo nie i już *****, zwyrodnienie stawów kolanowych od dźwigania Twojego przerośniętego cielska, poobcieraną skórę na tych Twoich barach, przez które się między drzewami w lesie nie mieścisz i mózg zamiast tego startego jabłka latającego po czaszce to by chyba do Ciebie nie dotarło. Przepraszam za tak długie i skomplikowane zdania, trudne słowa i niezbyt sympatyczny ton, a także nieco wulgarne słownictwo etc. ale mi już ręce i cycki opadają od tego. CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM CO SIĘ TOBIE TU PISZE. KTOŚ SIĘ WYSILIŁ I PRZECZYTAŁ TWOJE WYPOCINY, POMAGAMY, MÓWIMY CO POPRAWIĆ, A TY MASZ TO W DUPIE. WEŹ SIĘ OGARNIJ. Albo idź sobie nie wiem... pogadać z wiewiórką? zapuść uszy na elfie? albo może zostań półorkiem... albo orkiem... albo zajmij się gotowaniem wody na herbatę.

Wiem, przepraszam, ten wpis nie powinien mieć miejsca, jestem wredna, niesympatyczna i zgryźliwa. Jestem, przyznaję. Ale taką mnie wzięliście - taką mnie macie. Peace.

Ostatnio edytowany przez Shira (2012-05-07 23:34:33)


***

id - 1230

Offline

 

#34 2012-05-08 21:51:02

 Athi

Wilk

Zarejestrowany: 2012-03-25
Posty: 62
Punktów :   
id: 1019

Re: Arivald [208]

Shi, kocham Cię *przeprasza za spam i znika w kłębach dymu* XD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forestgroupmordy.pun.pl www.kaforsaken.pun.pl www.zakon-zywiolow.pun.pl www.marysinlas.pun.pl www.tibia-forums.pun.pl